ויקי מקריאניס היא די ג’אית / יוצרת מתל אביב.
ויקי היא כוכבת עולה בתעשיית המוסיקה האלקטרונית.
היא גדלה בבית מוסיקלי והתחנכה על פסנתר ומוסיקה קלאסית. החלה את דרכה כדוגמנית ושנים רבות צעדה על המסלולים של המעצבים הכי נחשבים באירופה והובילה קמפיינים רבים.

בגיל 26 החליטה ויקי לעשות הסבה מקצועית והחלה ללמוד הפקה מוסיקלית. מהר מאוד פלסה את דרכה לבמות המרכזיות והיום ניתן לשמוע אותה מנגנת משבוע האופנה בניו יורק עד לפאצ’ה קייפטאון, ברלין, לונדון,מיקונוס פריז, אמסטרדם ומועדוני העל של תל אביב בפרט וישראל בכלל.
זו חוויה בלתי רגילה לראות אותה מנגנת לייב ומשלבת את הסגנון הייחודי שלה עם מלודיות ממכרות, גרוב, נגיעות אתניות והמון אנרגיה על הבמה.
ויקי חלקה את הבמה עם אומנים גדולים מהעולם כמו אביצ’י, פרודיג’י, סקרילקס, ניקי רומרו, סנדר ואן דורן, פול אוקנפולד, בלק קופי, דינוקס ועוד רבים וטובים…
המוסיקה זורמת בעורקיה – לאחרונה סיימה ויקי אלבום בפרויקט החדש תחת השם פשן ויקטימז (Fashion Victimz). האלבום מיד הוחתם בלייבלים בעולם, סינגלים מתחילים לצאת ממנו וכבר הוא זוכה לביקורות חמות.
לא משנה איפה תשמעו אותה ותראו אותה – אם זה במועדונים, פסטיבלים, בתוכנית הרדיו שלה ברדיו ירושלים -היא מלאת תשוקה לדחוף ולקבוע את הגבולות הייחודים שלה בסצינת המוסיקה האלקטרונית.

עקבו אחר ויקי בפייסבוק
 

הסאונד של ויקי מקריאניס

תמונות
די ג'יי ויקי מקריאניס לייב בפסטיבל - קליאנטה
די ג'יי ויקי מקריאניס בפורום - קליאנטה החברה למוסיקה
די ג'יי ויקי מקריאניס - דוגמנות - קליאנטה החברה למוסיקה

די ג’יי ויקי מקריאניס

די ג'יי ויקי מקריאניס - קליאנטה החברה למוסיקה

צרו איתנו קשר